poniedziałek, 27 lipca 2015

Uwaga! Roboty Wakacyjne

Witajcie,

Od początku "wakacji" - kto ma ten ma :) zrobiłam w wolnych chwilach - a mam ich ostatnio coraz mniej :( - kilka kwiatków na specjalne okazje. Każdy z kwiatków był wyszukany i na specjalne zamówienie.

Pierwsze powstały dwie podobne ale nie identyczne broszki w kolorze czarnym. Chyba się domyślacie z jakiej "okazji" jeżeli można tak to nazwać. Sytuacja smutna  :( ale broszki wyszły piękne. Sama jestem pod wrażeniem.Następnie powstały dwie broszki z okazji, która wyciska łzy - ale łzy szczęścia. Kwiatek był wyszukany i zastanawiałam się jak mi wyjdzie, ponieważ improwizowałam na podstawie wyszukanego gdzieś w przestrzeni niemalże kosmicznej :D zdjęcia.


Efekt był bardziej niż zadowalający :) Jestem z siebie dumna, gdyż oczekiwania zostały spełnione.


Znacie to uczucie jak coś zobaczycie? Myślicie sobie 'to właśnie to!' Tak było z kolejnym kwiatkiem. Model był robiony jako próba zrobienia broszki powyżej. Nie powiem, że się nie starałam jak go robiłam, bo bym skłamała. W jeden i drugi kwiatek włożyłam wszystkie swoje siły - jak w każdy który robię. To był pierworodny kwiatek tego typu więc się na prawdę starałam. Ale do sedna. Zielony kwiatek był już zrobiony gdy przy okazji spotkania zobaczyła go przyszła panna młoda. Bez dyskusji stwierdziła że chce ale nie taki, nie w innym kolorze nawet nie taki sam w tym kolorze tylko chce właśnie ten :) Kwiatek umocowałam na delikatnej gumce do włosów, ponieważ miał on być ozdobą w ten jedyny szczególny dzień na szalu Panny Młodej, który był z bardzo delikatnego i cieniutkiego materiału. Nie było więc mowy o broszce czy nawet zaczepieniu na spince. Kwiatek na gumce spisał się znakomicie. Wyglądał na prawdę lekko na zwiewnej tkaninie.Przyszła Panna Młoda wyglądała świetnie. Kolejny sukces na moim koncie.

Na koniec stworzyłam tęczowego kwiatka dla małej dziewczynki.A jak Wam podobają się kwiatuszki?


Życzę wszystkim miłego wieczoru
Buziaczki :*

3 komentarze:

  1. Broszka w kolorze bordowym stanowiła śliczny dodatek do siwej sukienki :) Jeszcze raz bardzo dziękuję.
    Wiem, że będzie to moja ulubiona broszka.

    OdpowiedzUsuń